Nasze Referencje

Referencje

Dzięki profesjonalnej obsłudze - zarówno w procesie przygotowania oferty, wdrożenia oraz serwisu - nasi klienci zyskali najlepsze na rynku produkty dopasowane do swoich wymagań.

 • GENERALI FINANCE – PROFESJONALNY POZIOM

  GENERALI FINANCE – PROFESJONALNY POZIOM

  Od 2006 roku świadczymy dla firmy Generali Finance usługi polegające na rozsyłaniu wiadomości tekstowych i głosowych.

  Świadczona usługa realizowana jest na poziomie profesjonalnym – Waldemar Szczepański, Menedżer ds. Wsparcia i Usług, Generali Finance. 

  • KRUK – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA

   KRUK – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA

   Od października 2008 współpracujemy z firmą KRUK w zakresie wysyłki wiadomości tekstowych oraz głosowych. Miesięcznie wysyłamy od 250 000 do 350 000 wiadomości.

   Współpraca z firmą układa się doskonale. Pragniemy zarekomendować profesjonalne usługi firmy MATERNA Communications – Łukasz Neuman, Dyrektor Obszaru IT, KRUK. 

   • LUXMED – ZAUFANIE

    LUXMED – ZAUFANIE

    W 2013 roku otrzymaliśmy podziękowania od firmy LUXMED za realizowanie usługi dotyczącej wysyłki SMS, która pozwala na szybką i skuteczną komunikację z pacjentami w zakresie potwierdzania umówionych wizyt lekarskich, konsultacji czy rehabilitacji.

    Mając na uwadze dotychczasową współpracę rekomenduję MATERNA Communications jako partnera godnego zaufania – Jacek Majewski, z-ca Dyrektora Departamentu Systemów Informatycznych, Luxmed.

    • ORANGE – WIARYGODNOŚĆ

     ORANGE – WIARYGODNOŚĆ

     Od 2011 roku świadczymy dla Orange usługi w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Liczba wysyłanych wiadomości tekstowych waha się od 20 do 350 tysięcy miesięcznie.

     Firma wyróżnia się wysoce profesjonalną obsługą. Rekomendujemy MATERNA Communications jako wiarygodnego partnera biznesowego – Krzysztof Małkowski, Kierownik Wydziału Zarządzania Kanałami Kontaktu, Orange. 

     • UPC - PARTNER

      UPC - PARTNER

      Od 2005 roku świadczymy dla UPC usługi w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Rozwiązania zaoferowane przez MATERNA Communications pozwoliły ulepszyć ważne procesy operacyjne w UPC, m.in. w windykacji.

      Polecamy MATERNA Communications jako partnera godnego zaufania świadczącego usługi na wysokim poziomie – Paweł Gruszka, Dyrektor ds. Naliczeń i Windykacji, UPC.