Nasz zespół

Zespół

Zespół MATERNA Communications to eksperci, którzy łączą rozległą wiedzę merytoryczną z doświadczeniem branżowym zdobytym przy realizacji ambitnych, wymagających projektów. Jego trzon stanowi grupa entuzjastów telekomunikacji oraz informatyki, zaangażowanych w nowatorskie projekty działu Development i Utrzymanie Usług. Wraz z zespołem handlowym ponosi on wspólną odpowiedzialność za firmę i jej wyniki. Szczególną wagę przywiązujemy do własnego rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych.

Poznaj nas

 • PIOTR HERMAN<span class=position>, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY</span>

  PIOTR HERMAN, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

  Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, absolwent Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania specjalista ds. mobilnej telekomunikacji. Jest współtwórcą i członkiem zarządu MATERNA Communications w Polsce. Z firmą związany od 2001 roku. W branży teleinformatycznej działa od blisko 20 lat. W trakcie swojej kariery współpracował m.in. z takimi firmami, jak: Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile), Airtel, CT Creative Team czy Fincom Poland. Współtworzył projekty związane z usługami poczty głosowej dla operatorów telekomunikacyjnych oraz szeroko pojętymi pakietami usług dodanych. Z jego inicjatywy w Polsce powszechna stała się usługa SMS na telefony stacjonarne. Piotr Herman jest także współtwórcą projektu MobilnaParafia.pl

  Piotr Herman jest żonaty od 17 lat i ma cztery córki. Podobnie jak jego brat - słynny polski triathlonista – Rafał Herman (uczestnik imprez Ironman), Piotr trenuje na co dzień sporty wytrzymałościowe. Na swoim koncie ma m.in. 3 maratony z życiowym wynikiem 3:30. 

  • PIOTR STASIAK<span class=position>, STARSZY KIEROWNIK SPRZEDAŻY</span>

   PIOTR STASIAK, STARSZY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

   Przez 7 lat związany był z Politechniką Warszawską, gdzie odpowiadał za projektowanie systemów informatycznych do zarządzania. Piotr Stasiak posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży teleinformatycznej. Swoją karierę rozpoczął w połowie lat 80. w firmie Furnel International Ltd.  Następnie pracował w polskim oddziale brytyjskiej korporacji komputerowej – ICL Fujitsu, Xerox, Arcus, CT Creative Team oraz działach sprzedaży takich firm, jak: Dell, Netia czy Fujitsu. W MATERNA Communications odpowiada za sprzedaż usług operatorom telekomunikacyjnym i klientom biznesowym, jak również rozwój systemów rozpoznawania mowy i głosu oraz systemów  CUSS.

   Piotr Stasiak jest doświadczonym żeglarzem morskim i śródlądowym.

   • MAGDALENA NAWROCKA<span class=position>, KIEROWNIK SPRZEDAŻY</span>

    MAGDALENA NAWROCKA, KIEROWNIK SPRZEDAŻY

    Absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Z MATERNA Communications związana od ponad 10 lat. Pełni funkcję Kierownika Sprzedaży oraz odpowiada za budowanie oraz utrzymanie relacji z klientem w dziedzinie aplikacji mobilnych oraz platformy mProfi.pl

    Poza pracą interesuje się zagadnieniami pedagogii specjalnej. Jej hobby to florystyka.