MMS i SMS na dużych ekranach

Interakcja mobilna na uroczystościach w firmie Siemens

W marcu zostaliśmy zaproszeni do realizacji interakcji mobilnej z uczestnikami urodzinowego wydarzenia w firmie Siemens. Na zlecenie agencji Rebelia Media przygotowaliśmy multimedialny serwis polegający na prezentowaniu w dużym formacie treści SMS i MMSów przesyłanych przez kilkuset uczestników spotkania!

Uzyskany efekt był znakomity- wizualizacja w kolorystyce i stylistyce odpowiadającej profilowi Klienta, a całość prezentowana na kilkumetrowej ścianie hali, w której odbywało się wydarzenie. 

 

Oczywiście treści przed publikacją były moderowane ;-)

Przygotowanie tej personalizowanej usługi zajęło nam kilka dni- główny ciężar prac polegał na zgraniu wizerunkowym planszy z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta. 

Usługa została w całości zrealizowana na platformie mProfi.pl w ramach modułu Wiadomości Przychodzące i dedykowane wizualizacje. 

Standardowe plansze dostępne są dla posiadaczy kont w platformie- zapraszamy do testów i realizacji!

O organizatorze: REBELIA MEDIA

Nasze początki to realizacje filmowo-telewizyjne, które nadal są ważną częścią naszej oferty. Powyższe działania, z potrzeby klientów, sporadycznie przeplataliśmy eventami. Potem poszło lawinowo: nasi klienci zadowoleni z efektu polecali nas dalej i tak organizacja wydarzeń - nasza pasja - stała się naszym zawodem.
Inspiracje i kreatywną energię często czerpiemy ze świata sztuki i kultury, w ciągu wielu lat zaprzyjaźniając się z artystami, kuratorami i animatorami.

Wsłuchując się w ich potrzeby postanowiliśmy poszerzyć zakres usług o działania PR-owe i komunikacyjne dedykowanych projektom kulturalnym. Obok sztuki, równie miła i efektywna okazała się współpraca z partnerami kulinarnymi, pozwalając nam rozwijać się i specjalizować w zakresie food PRu. Oprócz promocji wydarzeń, wspieramy klientów w komunikacji produktowej, a także w tworzeniu strategii i narzędzi niezbędnych do budowania pozytywnego wizerunku. Do dziś zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, a nasi klienci - usatysfakcjonowani - ciągle do nas wracają

O platformie mProfi

mProfi mProfi to intuicyjne narzędzie dające wiele możliwości komunikacji z Twoimi odbiorcami poprzez SMS i wiadomości mobilne.