Inicjatywa Mobilna Parafia zyskała nową formę komunikacji ze społecznością internetową. W oparciu o aplikację mobilną przygotowaną na platformy Android i iOS przekazywany jest kontent multimedialny- wiadomości zawierają nie tylko nielimitowaną ilość znaków, ale również zdjęcia, filmy czy muzykę. 

W menu głównym, poza wspomnianymi wiadomościami, można dynamicznie publikować artykuły, galerie zdjęć z opisami oraz listy. W szczególności ten ostatni typ okazuje się bardzo praktyczny. W ramach listy, gdzie każda pozycja ma swoją grafikę i opis, możemy w czytelny sposób prezentować takie informacje jak dane kontaktowe poszczególnych wydziałów (sektor administracji publicznej), departamenty czy jednostki powiązane (biznes), osoby kontaktowe (obsługa klienta), czy na przykład listę proponowanych wydarzeń sportowych czy kulturalnych. 

Treści edytowane i publikowane są z poziomu panelu mProfi.pl - wystarczy dostęp do Internetu, aby wstawić nową galerię, wysłać wiadomość do całej grupy, czy napisać artykuł do aplikacji. Dane w samej apce pobierane są dynamicznie- co oznacza, że wprowadzenie do niej nowej ikony, czy np. mechanizmu pobierania wpłat (fundacje i stowarzyszenia) nie wymaga aktualizacji aplikacji, to się dzieje natychmiastowo!

Gratulujemy Mobilnej Parafii pięknej aplikacji- trzymamy kciuki za dużą liczbę pobrań i życzymy ożywionej interakcji z użytkownikami.

Aplikacja jest do darmowego pobrania na Google Play (Android) i AppStore (iOS).

Wybrane ekrany z aplikcji Mobilna Parafia: