Nasze Referencje

Referencje

Dzięki profesjonalnej obsłudze - zarówno w procesie przygotowania oferty, wdrożenia oraz serwisu - nasi klienci zyskali najlepsze na rynku produkty dopasowane do swoich wymagań.

 • <span class=opt-upper>Generali Finance – profesjonalny poziom</span>

  Generali Finance – profesjonalny poziom

  Od 2006 roku świadczymy dla firmy Generali Finance usługi polegające na rozsyłaniu wiadomości tekstowych i głosowych.

  Świadczona usługa realizowana jest na poziomie profesjonalnym – Waldemar Szczepański, Menedżer ds. Wsparcia i Usług, Generali Finance. 

  • <span class=opt-upper>Kruk – doskonała współpraca</span>

   Kruk – doskonała współpraca

   Od października 2008 współpracujemy z firmą KRUK w zakresie wysyłki wiadomości tekstowych oraz głosowych. Miesięcznie wysyłamy od 250 000 do 350 000 wiadomości.

   Współpraca z firmą układa się doskonale. Pragniemy zarekomendować profesjonalne usługi firmy MATERNA Communications – Łukasz Neuman, Dyrektor Obszaru IT, KRUK. 

   • <span class=opt-upper>Luxmed – zaufanie</span>

    Luxmed – zaufanie

    W 2013 roku otrzymaliśmy podziękowania od firmy LUXMED za realizowanie usługi dotyczącej wysyłki SMS, która pozwala na szybką i skuteczną komunikację z pacjentami w zakresie potwierdzania umówionych wizyt lekarskich, konsultacji czy rehabilitacji.

    Mając na uwadze dotychczasową współpracę rekomenduję MATERNA Communications jako partnera godnego zaufania – Jacek Majewski, z-ca Dyrektora Departamentu Systemów Informatycznych, Luxmed.

    • <span class=opt-upper>Orange – wiarygodność</span>

     Orange – wiarygodność

     Od 2011 roku świadczymy dla Orange usługi w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Liczba wysyłanych wiadomości tekstowych waha się od 20 do 350 tysięcy miesięcznie.

     Firma wyróżnia się wysoce profesjonalną obsługą. Rekomendujemy MATERNA Communications jako wiarygodnego partnera biznesowego – Krzysztof Małkowski, Kierownik Wydziału Zarządzania Kanałami Kontaktu, Orange. 

     • <span class=opt-upper>UPC - partner</span>

      UPC - partner

      Od 2005 roku świadczymy dla UPC usługi w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Rozwiązania zaoferowane przez MATERNA Communications pozwoliły ulepszyć ważne procesy operacyjne w UPC, m.in. w windykacji.

      Polecamy MATERNA Communications jako partnera godnego zaufania świadczącego usługi na wysokim poziomie – Paweł Gruszka, Dyrektor ds. Naliczeń i Windykacji, UPC.