Projekty informatyczne indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta

Przedstawiamy rozwiązania dla firm szyte na miarę – aplikacje i systemy dedykowane. Zapewniamy pełną informatyzację relacji z klientem, umożliwiając konsultację i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jedna z podstawowych zalet naszego działania to możliwość elastycznego dostosowania rozwiązań dla firm do najbardziej wymagającego klienta i jego potrzeb. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym narzędziom oraz wykorzystywaniu nowych, ale sprawdzonych już przez nas technologii.

Nasz zespół tworzy autorskie systemy i aplikacje dla firm, które dają możliwość pełnej integracji z wewnętrzną infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa. Oferujemy konsulting i doradztwo w zakresie implementacji naszych dedykowanych rozwiązań. Wszystko po to, aby zapewnić usługę „bezbolesną” na poziomie wdrażania i efektywną finansowo. Nasz zespół składa się z ekspertów łączących wiedzę z doświadczeniem i praktyką, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa aplikacje dedykowane, które spełniają największe wymagania dzięki funkcjonalności oraz atrakcyjnej cenie. Zapewniamy łatwy dostęp do najnowszych technologii - bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji.

Korzystamy z technologii:

 • Języki i środowiska programistyczne z jakich korzystamy: Python, Ruby on Rails, Django, Xcode, Apache Cordova, My SQL, PostgreSQL, Elasticsearch, dotnet i wiele innych.
 • TTS, ASR, IVR
 • Interfejsów (API) w uznanych standardach przemysłowych (Soap, SMPP, SMTP, OIS, CIMD, WebServices etc.).

Przykłady wdrożeń:

Tworzone przez nas aplikacje dla firm wykorzystywane są zarówno przez instytucje, jak i przedsiębiorstwa – te działające na rynku lokalnym, a także ogólnopolskie. Oferujemy rozwiązania dla różnych branż, spełniając indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Współpracowaliśmy między innymi z:

 • Vaillant. Cennik on-line – aplikacja dla instalatorów i dystrybutorów marek Vaillant i Saunier Duval. Webowa platforma w technologii PWA (łącząca zalety aplikacji desktopowej i mobilnej)
   
 • MATERNA- Elektroniczna Karta Klienta zawiera moduły: zarządzanie i raportowanie sprzedaży, obsługa umów i faktur, kalendarz spotkań, integracja z GUS, raporty i analizy.
   
 • mProfi.pl - Internetowa platforma telekomunikacyjna o złożonej strukturze, udostępniająca liczne usługi mobilne.
   
 • System Rezerwacji Szkoleń – automatyczny system rezerwacji sal i terminów szkoleniowych z wykorzystaniem komunikacji SMS oraz możliwością prowadzenia ankiet