Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Aplikacje Mobilne

Na światowym rynku stale pojawiają się nowe aplikacje mobilne dla biznesu – ich liczba mierzona jest w milionach! Współczesne smartfony obsługują ich dziesiątki, każda może służyć do czegoś innego: do zabawy, do rezerwacji restauracji, do przeglądania zdjęć, czy do komunikacji. My skupiamy się jednak na rozwiązaniach stworzonych specjalnie dla firm, mających celu lepszą organizację pracy, zniwelowanie kosztów, lepszy kontakt z klientami czy szybsze osiąganie zysków.

Niestety koszt produkcji każdego nowego systemu mierzony jest w tygodniach programowania, testowania i publikacji. W zależności od jej złożoności oznacza to często kilkadziesiąt tysięcy złotych inwestycji.

Dlatego w MATERNA stworzyliśmy narzędzia umożliwiające szybkie i efektywne programowanie aplikacji mobilnych dla firm. Dostarczane przez nas rozwiązania dla biznesu udostępniane są w charakterze komunikatora, w bardzo atrakcyjnej cenie. Obecnie z naszych usług korzystają znane i cenione firmy, w tym światowe korporacje oraz urzędy i instytucje.

Personalizacja Komunikatora

Komunikator Materna działa w oparciu o jednolity framework, dzięki któremu aplikacja powstaje szybko i sprawnie. Mimo to każda aplikacja może zachować swój indywidualny charakter dzięki personalizacji szeregu elementów wizualnych. Dlatego poszczególne elementy szaty graficznej, kolorystyka, dane kontaktowe i formularze wiadomości zwrotnych są projektowane dla każdej aplikacji oddzielnie zgodnie z wytycznymi Klienta.

Podobnie jest z regulaminem usługi i oczywiście kanałami informacyjnymi - każdy użytkownik aplikacji sam decyduje jakie treści chce otrzymywać od urzędu, parafii, czy producenta.

Komunikacja dwukierunkowa

Naszą aplikację nazywamy KOMUNIKATOREM, bo służy do dwukierunkowej wymiany treści pomiędzy administratorem i odbiorcami. Typowym przykładem jest relacja URZĄD MIASTA/GMINY i MIESZKAŃCY, lub PARAFIA-WIERNI, czy FIRMA-PRACOWNICY lub PRODUCENT-KLIENCI. We wszystkich tych środowiskach niezbędna jest efektywna, szybka i tania komunikacja. Do rozesłania są tysiące komunikatów jednej chwili!

Integracja z platformą MATERNA

Komunikator MATERNA zarządzany jest z platformy mProfi.pl, udostępniającej całość usług komunikacji mobilnej, np. masowej wysyłki wiadomości SMS i głosowych, budowania baz promocyjnych, przeprowadzania głosowań SMS, kursów mobilnych, ankiet etc.

Wszystkie wiadomości kierowane do aplikacji oraz przychodzące od użytkowników Komunikatora trafiają do mProfi.pl, gdzie można nimi odpowiednio zarządzać.

W Skrzynce Odbiorczej mProfi można przeglądać wszystkie odbierane wiadomości, a w usłudze Budowania Bazy można tworzyć segmenty tematyczne, czyli Grupy, które pomagają w segmentacji bazy użytkowników.

Z mProfi.pl codziennie korzysta kilkuset klientów, w tym m.in. Kancelaria Prezydenta RP, urzędy miast i gmin, a także wielu klientów korporacyjnych oraz z sektora MŚP.

Wybrane realizacje

  • „Legionowo”-                       obsługa komunikacji z mieszkańcami
  • „Magdalenka”-                     dwukierunkowa komunikacja w ramach parafii
  • „Bolec.info” –                       mini portal informacyjny dedykowany mieszkańcom regionu bolesławickiego.
  • „Mocne Słowo”-                   komunikaty, ogłoszenia, nowości, inspiracje z wydawnictwa Gloria24.pl
  • „Kropla Wieczności”            kontakt ze słuchaczami twórców reportaży radiowych i wydawców Gospel.pl

 

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz pobrania Opisu Produktu w formie PDF

Więcej o naszych aplikacjach mobilnych na https://mprofi.pl/funkcjonalnosci/twoja-aplikacja-mobilna/