Nasza platforma SMS umożliwia budowanie bazy danych poprzez samodzielne zapisywanie się użytkowników do konkretnych grup. Możliwe jest także zaimportowanie odbiorców przez administratorów do poszczególnych grup. Użytkownicy mogą widnieć w bazie SMS Center także za sprawą udziału w głosowaniach, ankiecie. Rejestracja odbywa się poprzez zeskanowanie kodu QR, wygenerowanego w akcji SMS, przez wypełnienie formularza na stronie internetowej, a także komunikację zwrotną w postaci odpowiedniego kodu rejestracyjnego, przekazanego w wiadomości tekstowej.

Dla skuteczności budowania bazy danych istotne znaczenie ma promowanie określonych sposobów rejestracji. Taka promocja pozwala zdobyć niezbędną listę kontaktów do masowej wysyłki SMS dla firm z różnych sektorów. Platforma komunikacyjna pozwala na budowanie bazy i stworzenie odpowiednich grup subskrybentów (podstawowa, zewnętrzna, wewnętrzna).

 Proponowane przez nas rozwiązania przy budowaniu bazy pozwalają na:

  • automatyczną rejestrację użytkowników,
  • wygodę i łatwość zarządzania bazą,
  • targetowanie grup odbiorców,
  • samodzielność odbiorców w zakresie rejestracji.

Dobrze opracowany SMS Center, dający swobodę rejestracji użytkownikom i komfort zarządzania administratorom stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firm. Dla optymalizacji korzyści należy kierować komunikaty tylko do tych osób, które wyraziły na to zgodę.

Platforma SMS daje szeroki wachlarz możliwości w zakresie budowania bazy odbiorców.

 Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • możliwość przypisania konkretnych użytkowników do indywidualnie zdefiniowanych grup,
  • opcje samodzielnego zapisywania się użytkowników do określonych grup,
  • funkcja tworzenia konkretnych grup tematycznych, do których będą mogli zapisywać się użytkownicy.

Zapraszamy do kontaktu z nami