Nasza platforma SMS oprócz masowej wysyłki krótkich wiadomości tekstowych umożliwia także masowy odbiór SMS i MMS. Usługa może być w dowolny sposób skonfigurowana tak, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom i wymaganiom prowadzących kampanie. Proponujemy odbiór SMS i MMS dla firm oraz instytucji, które potrzebują pomocnego narzędzia w obsłudze Klientów, użytkowników, interesantów, itp.

Platforma komunikacyjna wyświetla w przejrzysty sposób odpowiedzi. Otrzymywane wiadomości tekstowe i multimedialne można przeczytać po zalogowaniu się.

 Platforma komunikacyjna pozwala na:

 • zagwarantowanie interakcji z Klientem

  – odbiór SMS i MMS pozwala na poznanie zdania klientów, mieszkańców miasta, uczestników kursu, itp. Często są to bowiem wiadomości przekazywane w odpowiedzi na przeprowadzane sondy, konkursy, ankiety, głosowania. Komunikacja SMS dwukierunkowa buduje silniejszą więź.
 • tworzenie wizerunku marki

  – masowy odbiór wiadomości daje okazję do poznania opinii o produkcie, usłudze, itp. Pozwala tym samym na wprowadzanie zmian i dostosowywanie oferty firmy do bieżących potrzeb zainteresowanych ich działalnością osób. Ponadto Klienci doceniają próby konsultacji z odbiorcami, co buduje pozytywny wizerunek firmy w ich oczach.
 • budowanie bazy danych

  – poprzez odbiór wiadomości można tworzyć solidną bazę kontaktów. Im bardziej szczegółowe informacje zostaną zebrane, tym bardziej funkcjonalny staje się SMS Center, przydatny w innych działach z zakresu marketingu i reklamy SMS.

Odbieranie wiadomości tekstowych i multimedialnych to wsparcie dla prowadzonej działalności. Korzystają z niego instytucje publiczne, wielkie koncerny i małe przedsiębiorstwa./p>

 Rozwiązanie pozwala na:

 • budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa
 • płynną i niezawodną komunikację dwustronną
 • przeprowadzenie niestandardowej akcji marketingowej