Wykorzystanie platformy SMS do przekazywania wiadomości głosowych daje możliwość wysyłki komunikatów dźwiękowych na telefony komórkowe oraz stacjonarne. System pozwala na przekazanie wiadomości do wielu osób, podobnie jak przy wysyłce wiadomości tekstowych. Komunikacja dzięki temu rozwiązaniu zyskuje nowe oblicze. Nagranie dźwiękowe może być przygotowane z wykorzystaniem głosu męskiego bądź żeńskiego.

Nasza platforma SMS daje możliwość sprawnego przeprowadzenia kampanii z wykorzystaniem wiadomości głosowych VMS. Akcja zapewnia potencjalnie duży zasięg odbioru.

 Co daje skorzystanie z kampanii przy wykorzystaniu wiadomości głosowych VMS?

  • Tradycyjna komunikacja SMS zostaje zastąpiona nowym rodzajem komunikatu. Wiadomość głosowa VMS pozwala wyróżnić przekaz spośród innych otrzymywanych przez odbiorcę na telefon komórkowy bądź stacjonarny.
  • Komunikat głosowy ma większą siłę perswazji niż informacja tekstowa, przez co staje się efektywniejszym i bardziej oryginalnym narzędziem w marketingu mobilnym.
  • Bazując na stworzonym SMS Center można przeprowadzić targetowanie i dotrzeć z komunikatem do ściśle określonej grupy docelowej.
  • Przekazywana informacja może być dowolnie skonfigurowana, podobnie jak usługa masowej wysyłki SMS dla firm. Treść nagrania dźwiękowego jest ściśle ustalana z przedsiębiorcą.

 Wiadomości głosowe mogą przybrać formę nagrania w postaci:

  • przełożenia tekstu na głos

    – komunikat tekstowy jest konwertowany przez syntezator na przekaz głosowy;
  • pliku dźwiękowego

    – wiadomość głosowa jest gotowym plikiem audio, który może być przygotowany we własnym zakresie i z indywidualnymi podkładami.

Nagrania głosowe wykorzystywane są w działaniach marketingowych dla firm z różnych branż. Komunikaty znajdują zastosowanie m.in. w kampaniach klubów sportowych, szkół języków obcych, itp. Mogą być to fragmenty nagrań lektorów obcojęzycznych, zaproszenia do konkursów i promocji, powiadomienia o zbliżającym się ważnym meczu.