Aplikacje tworzone na zamówienie zwykle charakteryzują się unikalną funkcjonalnością i indywidualnym podejściem do projektowanego rozwiązania lub procesu. Realizacja projektu informatycznego jest skomplikowanym przedsięwzięciem wymagającym zarówno technicznego zrozumienia samego rozwiązania informatycznego jak i biznesowych potrzeb klienta. Dla nas to oczywiste, dlatego Klienci cenią sobie współpracę z nami w szerokim zakresie

  • Tworzymy aplikacje internetowe, mobilne oraz hybrydowe.
  • Wprowadzamy cyfryzację i automatyzację procesów oraz treści.
  • Realizujemy integracje systemowe w różnych architekturach i technologiach.
  • Dabmy o właściwe user experience oraz wydajność rozwiązań.
  • Zapewniamy utrzymanie i rozwój dostarczonych rozwiązań.

Implementację rozwiązań prowadzimy kompleksowo – od analizy i konsultingu, projektowania, kodowania lub parametryzacji do wdrożenia i płynnego przejścia do utrzymania. Nasz profesjonalny zespół przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy powstawania nowego rozwiązania. Współpracujemy blisko naszych Klientów oferując doradztwo i wsparcie w realizacji całego projektu.

Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie projektu.

  1. wspieramy i doradzamy podczas definiowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  2. nadzorujemy i koordynujemy proces rozwoju oprogramowania, testów oraz tworzenia dokumentacji
  3. czuwamy nad prawidłowym procesem wdrożenia i eksploatacji.

Dbamy o bezpieczeństwo projektu oraz budżet Klienta, wybierając popularne i wspierane przez społeczność frameworki i komponenty, co pozwala zrealizować projekt w oparciu o optymalne koszty. Dzielimy się wiedzą i dlatego nasi Klienci czują się pewnie podczas realizacji projektów z nami.

Przykładowe realizacje